Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Mobilne rozwiązania dla firm transportowych

13 sierpnia 2022 MAN FS


MAN FS to firma zajmująca usługami z branży finansowania samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Warto dowiedzieć się, na czym polega specyfikacja usług tej firmy.

Finansowanie samochodu cieżarowego

Jak wiadomo, branża transportowa stale się w Polsce rozwija, z tego też powodu pojawia się coraz więcej firm, które chcą wprowadzić na rynek swoje usługi. Zakup pojazdu ciężarowego za gotówkę w pełnej kwocie to nie tylko problem natury finansowej, który jest wynikiem tego, że pojazdy takie kosztować mogą nawet kilkaset tysięcy złotych. Jest to również złe posunięcie z perspektywy prowadzenia biznesu, ponieważ lepiej jest skorzystać dźwigni finansowej. Jest to ważne rozwiązanie, z którego korzysta się w różnych branżach i polega na tym, że zakup danego dobra wsparty jest nieposiadanymi pieniędzmi. Mogą one pochodzić z różnych źródeł, lecz jest to najczęściej leasing lub kredyt. Otrzymanie kredytu, przy obecnym załamaniu tego rynku jest bardzo ryzykowne, a często też niemożliwe. Z pomocą przychodzi firma MAN FS, która od wielu lat działa na polskim rynku, a o zadowoleniu z usług świadczyć mogą powracający klienci. Duże firmy spedycyjne, mniejsze przedsiębiorstwa, jak i prywatni dostawcy coraz chętniej wybierają leasing pojazdu ciężarowego.

Leasing auta dostawczego

Jak wiadomo, zakup w pełnej kwocie pojazdu jest obecnie bardzo utrudniony. Z powodu wysokiego popytu, wiele fabryk nie nadąża z produkcją nowych samochodów. Zakupienie pojazdu jednorazowo, za gotówkę oznacza, że po wyjechaniu z salonu auto traci na wartości. Każdy, kto chce skorzystać z odpowiedniej dźwigni finansowej, powinien wybrać leasing, który rozłożony jest na równe miesięczne raty. Co ważne, w leasingu tym znaleźć można nie tylko opłatę za auto, lecz również ubezpieczenie, serwis oraz gwarancję naprawy. Co ważne, niektóre umowy zakładają również dodatkowe ubezpieczenie OC i AC. O pozycji firmy MAN Financial Services, świadczy fakt, iż klienci, którzy skorzystali wcześniej z ich usług, cały czas powracają, chcąc dalej mieć dostęp do wysokiej klasy pojazdów. Małe firmy, które wchodzą na rynek, mogą wybrać taką formę finansowania, ponieważ zakup pojazdu ciężarowego za gotówkę, oznaczałoby najprawdopodobniej pozbycie się większości kapitału. Zawsze warto korzystać z dźwigni finansowej, szczególnie takiej, która pozwoli na rozruch oraz będzie bardzo przyszłościowa. Osoby chcące zaktualizować flotę swoich aut powinny jak najszybciej zapoznać się z ofertą dostępną na stronie firmy Financial Services, po to, by poznać szczegóły. Pracownicy służą pomocą każdej osobie, która chce wzbogacić swoją firmę o nowe dobre pojazdy.

Redakcja beading.com.pl

Zespół redakcyjny w "Beading" składa się z osób, które pasjonują się dostarczaniem praktycznych wskazówek i inspiracji w różnych dziedzinach życia codziennego. Dzięki różnorodnym kompetencjom w zakresie domu, finansów, stylu życia, mody i urody, każdy członek zespołu wnosi własną, unikalną perspektywę na platformę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Różnice między faktoringiem a kredytem
MAN FS

Tarcza antykryzysowa

3 września 2020

Jesteś zainteresowany reklamą?