beading.com.pl

Strona o lifestylu, domu i modzie.

Dywany wełniane z Polski
Dom

Dywany wełniane z Polski

Dywany wełniane zalicza się do tych bardziej luksusowych. Wykonane są z wełny owczej, dzięki czemu są niezwykle przyjemne w dotyku. Charakteryzują się także dużym komfortem użytkowania, a przez to, że są starannie wyczesane i wysoko przystrzyżone to prezentują się niezwykle elegancko.

Mogą być użytkowane zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni nawet dziecka. Mają wiele walorów użytkowych oraz posiadają walory estetyczne, co sprawia, że wnętrze staje się oryginalne i wyjątkowe.

Czym charakteryzują się dywany wełniane?

Wełniane dywany są niezwykle trwałe, a dodatkowo wykazują właściwości elektrostatyczne. Odporne są na ścieranie, a ich niezwykle cenną zaletą jest to, że pomagają utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza, ponieważ chłoną jej nadmiar. Podczas pory suchej oddają wilgotność z powrotem, przez co tworzą w domu przyjemny mikroklimat.

Mają właściwości dźwiękochłonne oraz termoizolacyjne. Doskonale wyciszają pokój i świetnie odizolowują od zimnej podłogi. Ich runo jest sprężyste i nie odkształca się, a dzięki temu, że będziemy je regularnie pielęgnować, to dywan zachowa piękny wygląd przez wiele długich lat.

Odporne są na różnego rodzaju zabrudzenia, a także polecane są alergikom, którzy cierpią na uczulenie na kurz czy roztocza. Wełna zawiera lanolinę, czyli tłuszcz zwierzęcy, który doskonale radzi sobie z bakteriami i roztoczami oraz wolnymi rodnikami. W ten sposób w dywanie nie zalegają ogromne ilości kurzu.

Jeszcze jedną zaletę, o której warto wspomnieć, jest ich łatwość czyszczenia. Nie wymagają stosowania specjalnych środków i nie pochłaniają wiele czasu do takich czynności.

Dlaczego warto zamówić dywany wełniane z Polski?

Tradycyjne dywany wełniane Polski dostępne w ofercie sklep Topworld.pl charakteryzują się doskonałą trwałością i wytrzymałością oraz wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Na stronie sklepu można znaleźć różnorodne kolekcje oraz dywany w różnych wzornictwie. W ten sposób można dopasować odpowiedni produkt do własnych potrzeb oraz stylu konkretnego pomieszczenia.

Dywany polskie produkowane przez Dywilan z Łodzi inspirowane są wschodnimi kobiercami wzornictwa. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie wysokogatunkową naturalną wełnę z owiec nowozelandzkich, dzięki czemu produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na ich zamówienie decydują się zarówno klienci z Polski, jak i zagraniczni pochodzący z Austrii, Niemiec czy Skandynawii. Warto więc zdecydować się na odpowiedni dywan wełniany, który wypełni przestrzeń w salonie lub sypialni albo nawet w pokoju dziecka.