Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Co założyć by czuć się dobrze?

25 marca 2021 Co założyć by czuć się dobrze

Pokochanie swoich krągłości może być dla niektórych pań trudne, ale świadomość swojego ciała i ubieranie się zgodnie z proporcjami sylwetki, a przede wszystkim – podkreślanie jej atutów nie tylko zapewni, że będziesz wyglądać stylowo, ale także sprawi, że poczujesz się szczęśliwa i pewna siebie. To jest naprawdę ważne, dlatego podpowiemy Ci, jak możesz to zrobić.

Noszę plus size – jak pokochać swoje odbicie?

Istnieje wiele rozmiarów i typów sylwetek, ale często ogólne porady dotyczące stylu po prostu nie pasują do kobiet, które zostały pobłogosławione nieco większą ilością krągłości.

Możesz od razu odgadnąć, jaki dokładnie masz kształt ciała „plus size” opierając się wyłącznie na nazwach takich jak :

  • klepsydra,
  • gruszka,
  • jabłko.

Dzisiejsza moda plus size ma wiele do zaoferowania dla każdej z tych sylwetek – dlatego z pewnością nie będziesz mieć na co narzekać, jeśli chodzi o wybór. Najważniejsze znaleźć typ, który Ciebie określać, a potem już szukanie sukienki plus size, czy innej zjawiskowej kreacji w miejscach takich jak https://tono.pl/ – będzie czysto modową przyjemnością.

Wystrój się i czuj się pięknie!

Zarówno poznanie swojego ciała, modowe wskazówki, a nawet super bielizna wyszczuplająca – wszystko to ma na celu pomóc Ci dumnie wychodzić na zewnątrz w pięknych strojach, które podkreślają Twoje ulubione części ciała. Jednak pamiętaj – że nie ma żadnych sztywnych zasad, jeśli chodzi o modę. Chodzi tylko o to, abyś czuła się pewnie w swojej skórze i własnym stylu – bez względu na to, czy wolisz nosić casualowe bluzki duże rozmiary, czy seksowne topy.

Gdy już znajdziesz swój kształt sylwetki, zapoznaj się z najnowszymi propozycjami mody dla puszystych na każdą okazję – zrób to zarówno dla swojego ciała, jak i dobrego samopoczucia. Bowiem to, że nie jesteś szczupła niczym modelka nie oznacza, że musisz zakładać na siebie bezkształtne, workowate ubrania i z przygnębieniem zaczynać każdy dzień. Moda dla puszystych dzisiaj daje ogromne możliwości, zatem głowa do góry i nie bój się z nich skorzystać!

Redakcja beading.com.pl

Zespół redakcyjny w "Beading" składa się z osób, które pasjonują się dostarczaniem praktycznych wskazówek i inspiracji w różnych dziedzinach życia codziennego. Dzięki różnorodnym kompetencjom w zakresie domu, finansów, stylu życia, mody i urody, każdy członek zespołu wnosi własną, unikalną perspektywę na platformę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

marynarki damskie
rajstopy na zimę
Co założyć by czuć się dobrze

Jesteś zainteresowany reklamą?

Co założyć by czuć się dobrze